Česky - English   
Oak - Josef Pajl
Oak nožířství - Josef Pajl
Galerie
Aktuální nabídka
Články, materiály
Kontakt
Ocenění, reference
Tesák Lesů České republiky, s.p.


Nové nože Nůž časopisu Myslivost 2014 SP2 Ti

Tago

Blue Flame

„Novinka“
RB 1930

Nože Josefa Pajla

Nůž časopisu Myslivost 2014 - lovecký tesák
Lovecký tesák

Video: Toulavá kamera, Damascénská ocel
Audio: ČR2 Tisíc příběhů z 24.9.2013

Josef Pajl

Nože vyrábím od roku 1981

. Profesionálně od roku 1990, a to nože z vlastní uhlíkaté damascénské oceli, nože z nerezavějících ocelí práškových, nerezavějících damascénských ocelí, titanu, železných meteoritů, stříbra, zlata ...
Mamutovina, slonovina, perleť, mroží zub, dinosauří kost, paroh, vzácná exotická dřeva a mistrovská práce, to jsou nože lovecké, luxusní, nože originální a sběratelské se signaturou Signatura
Nůž časopisu Myslivost 2013 - Lovecký Tesák
Slavnostní lovecký tesák

Držitel ocenění Nůž časopisu Myslivost 2014, lovecký tesák - Nůž časopisu Myslivost 2013 a 2014, zavírací Nůž roku 2013, pevný Nůž roku 2013, pevný Nůž časopisu Myslivost 2013, zavírací Nůž roku 2012, a zavírací Nůž časopisu Myslivost 2012 v nejvyšší české soutěži NOŽE v Příbrami.
>> Další ocenění

Nožířství - Josef Pajl. Výroba nožů. Nože kapesní, lovecké, zavírací, autorské, profesionální kuchyňské

Řemeslná výroba většiny typů nožů, jak pevných, tak zavíracích. Nože mají čepele jištěny spolehlivými pojistkami. Nožíř používá původních technologií a způsobů výroby (damascenská ocel, kovářské zpracování oceli), moderní nástroje, technologie a materiály jsou při tom využívány v nejvyšší možné míře. Užitné vlastnosti nožů jsou prioritou spolu s vlastním originálním designem, ergonomickými rukojeťmi a často unikátními materiály (jako meteorit Gibeon, Sichote-Alin).

Kvalita nože

Kvalita nože je zaručena neomezenou zárukou na funkci, materiály a zpracování (při osobním odběru a instruktáži). Každá čepel nože je kontrolována na tvrdost, stejně jako ostatní součástky zejména zavíracích nožů, jako jsou pera a pilky.

Počet přístupů: